0
0
اسپری بدن آمافی

اسپری بدن آمافی (amalfi Body Spray)

اسپری های بدن آمالفی "amalfi" طیف وسیعی از رایحه های منحصر بفرد را به همراه داشته و خوشبو کندگی فوق العاده بدن را به ارمغان می آورد.

amalfi EMERALD SKY

اسپری بدن امرالد اسکای آمالفی "amalfi" ویژه آقایان با رایحه محرک و جذاب و رایحه پر قدرت و عمیق نت های هل و جوز هندی که با لطافت نت های مشک چوبی همراه است.

amalfi FOREST BLACK

اسپری بدن فارست بلک آمالفی "amalfi" با رایحه مدرن مردانه و بسیار جذاب دارای نت های مرکبات سبز که با لطافت غیر قابل توصیف نت چوبی همراه است.

amalfi GOLDEN PEARL

اسپری بدن گلدن پرل (مروارید طلایی) آمالفی "amalfi" ویژه آقایان با رایحه اسپورت و عمیق نت های مرکبات سبز میوه ای که با لطافت نت های اسطوخودوس و چوبی همراه است.

amalfi CHOCO WILD

اسپری بدن چوکو ویلد آمالفی "amalfi" ویژه آقایان با رایحه اعتیادآور بسیار احساسی با عطر گل های چوبی شرقی کهربا برگرفته از عنبر، وانیل و شکلات که با نت آناناس آبدار به پایان می رسد.

amalfi COOL SEA

اسپری بدن کول سی آمالفی "amalfi" ویژه آقایان با روحیه شاداب دارای رایحه با نت بالای سبز درآمیخته با نت های دریایی و میوه ای که با نت پایه فوژه (آرام بخش) که همراه با خزه، کهربا و وانیل شکل می گیرد.

amalfi BLUE WAVES

اسپری بدن بلو ویوز آمالفی "amalfi" یک عطر مردانه با رایحه زیبا و مدرن است که با نت ملایم همراه با نت بالای میوه ای که جای خود را به گرمی چوب های گرانبها و عنبر وانیلی می دهد.