0
0
روغن بدن آرگان آمافی

روغن بدن آرگان آمالفی (Argan Body Oil)

روغن بدن آرگان amalfi حاوی روغن آرگان موجب نرمی و لطافت پوست همچون ابریشم می گردد. این محصول با خاصیت آنتی اکسیدانی سبب کاهش خشکی و چروک های پوستی گردیده و با داشتن ویتامین E فراوان به بازتولید سلول های پوست و جوان سازی آن کمک شایانی می نماید. این روغن همچنین سبب نرم شدن پوست آرنج و زانو خواهد شد.
این محصول برای ماساژ بدن و حمام آفتاب نیز استفاده می گردد.

Argan Body Oil 250 ml

روغن بدن آرگان آمالفی amalfi حاوی روغن آرگان و ویتامین E موجب نرمی و لطافت پوست همچون ابریشم می گردد. این محصول با خاصیت آنتی اکسیدانی سبب کاهش خشکی و چروک های پوستی گردیده و با داشتن ویتامین E فراوان به بازتولید سلول های پوست و جوان سازی آن کمک شایانی می نماید. این روغن همچنین سبب نرم شدن پوست آرنج و زانو خواهد شد.
این محصول برای ماساژ بدن و حمام آفتاب نیز استفاده می گردد.

Argan Body Oil 200 ml

روغن بدن آرگان آمالفی amalfi حاوی روغن آرگان و ویتامین E موجب نرمی و لطافت پوست همچون ابریشم می گردد. این محصول با خاصیت آنتی اکسیدانی سبب کاهش خشکی و چروک های پوستی گردیده و با داشتن ویتامین E فراوان به بازتولید سلول های پوست و جوان سازی آن کمک شایانی می نماید. این روغن همچنین سبب نرم شدن پوست آرنج و زانو خواهد شد.
این محصول برای ماساژ بدن و حمام آفتاب نیز استفاده می گردد.

Argan Baby Body Oil 250 ml

روغن بدن آرگان کودک آمالفی amalfi حاوی روغن آرگان و ویتامین E با فرمولاسیون ویژه، مخصوص پوست ظریف کودک بوده که موجب نرمی و لطافت پوست می گردد. این محصول مناسب استفاده روزانه بوده و محافظ رطوبت و نرمی پوست  بویژه پس از استحمام کودکان می باشد

Argan Baby Body Oil 200 ml

روغن بدن آرگان کودک آمالفی amalfi حاوی روغن آرگان و ویتامین E با فرمولاسیون ویژه، مخصوص پوست ظریف کودک بوده که موجب نرمی و لطافت پوست می گردد. این محصول مناسب استفاده روزانه بوده و محافظ رطوبت و نرمی پوست  بویژه پس از استحمام کودکان می باشد