0
0
ماسک مو آمالفی

ماسک مو آمالفی (Hair Mask)

ماسک مو آمالفی به فیبر مو نفوذ می کند و یک اثر ضد افسردگی طولانی مدت را برای موهای شما به وجود می آورد و باعث تغذیه شدید مو، تقویت کننده، درخشان کننده، رفع موخوره، آب رسان و مرطوب کننده و رفع وز مو، نرم کننده و بازسازی کننده مو می شود.

ژل مو آمالفی (Hair Gel)

تثبیت کننده بسیار قوی برای حفظ ساختار مو در طول روز با حفظ درخشش طبیعی مو بدون تغییر حجم و ته نشین شدن در پوست سر است.

ژل مو آمالفی
موس مو آمالفی

موس مو آمالفی (Hair Mousse)

یک محصول برای آرایش و حالت دهنده مو می باشد که باعث حجم دهی و براق شدن مو می شود. موس موی آمالفی دارای چندین مزیت می باشد به خاطر سبک بودن باعث افتادگی حالت مو نمی شود و یا فرم مو به هم نمی خورد.

روغن بدن آرگان آمافی (Argan Body Oil)

روغن بدن آرگان آمالفی سرشار از ویتامین E می باشد. این روغن یک آنتی اکسیدان طبیعی است و می تواند اکسیژن رسانی درون سلولی را افزایش دهد که باعث نرمی و لطافت پوست درمان التهاب پوستی، درمان سوختگی و زخم، برطرف کننده ترکهای پوستی بعد زایمان، درمان جوش، جلوگیری از چین و چروک و بر سیستم اعصاب بدن موثر است.

روغن بدن آرگان آمافی
اسپری ضد تعریق آمالفی

اسپری ضد تعریق آمالفی (Antiperspirant spray)

این محصول با فرمولاسیون بدون الکل و ضدعفونی کننده و خنک کننده قوی و همچنین ضد تعریق و برطرف کننده بوی بد ناشی از عرق کردن و باعث خوشبو شدن طولانی مدت زیر بغل می شود.

اسپری بدن آمافی (Body Spray)

طیف وسیعی از روند در دئودورانت های آمالفی هر یک رایحه منحصر به فرد دارد و این شما را سرد و جذاب نگه می دارد.

اسپری بدن آمافی
خمیردندان آمالفی

خمیردندان آمالفی (Toothpaste)

شامل فلوراید و عصاره 5 گیاه بوده و لثه ها را تقویت و لکه ها را از بین می برد و بوی بد دهان را خنثی و سفیدی کامل را به دندان می دهد.

شامپو درمانی آمافی (Shampoo Therapy)

شامپوهای درمانی و حرفه ای آمالفی با تاثیرگذاری بسیار بالا برای درمان و مراقبت روزانه و رفع موارد آسیب دیده.

شامپو درمانی آمافی
لوسیون بدن آمالفی

لوسیون بدن آمالفی (Body lotion)

لوسیون و آب معطر بدن آمالفی ایده آل برای خوش بو کردن بدن بعد از شیو می باشد همچنین ضد عفونی کننده، ضد میکروب و از بین برنده تعریق بیش از حد پوست، ملطوف کننده و نشاط آور پوست را دارا می باشد.

شامپو سر آمافی (Shampoo)

یک شامپوی مناسب برای استفاده روزانه می باشد و بعد ازپاک کردن و تمیز کردن مو اثر نا مطلوبی بجا نمی گذارد و همچنین باعث براق شدن تقویت مو و نرمی موها شده و موها به راحتی شانه می شوند علاوه بر این باعث می شود چربی در پوست سر زیاد نشود و بار الکتریکی در موها جمع نشود

شامپو سر آمافی
بادی میلک آمالفی

بادی میلک (شیر بدن) آمالفی (Body Milk)

بادی میلک های آمالفــی دارای بافـــت بســـیار سبک و رقیق می باشد که آب بیشتری را در بافت خود دارد و بسیار سریع جذب پوست می شود و بدلیل آب رسانی بالایش مناسب افرادی با پوست های خشک و بدون آب می باشد و با توجه به جذب سریع آن حس کشیدگی و خشکی پوست را سریع از بین می برد و همچنین دارای ویتامین های E , B , A است که باعث بازسازی و جوان سازی پوست و کاهش چین و چروک می شود.

فوم اصلاح آمافی (Shaving foam)

این محصول دارای ترکیب آلانتوین و لانولین می باشد که باعث روان کردن فرایند برش، نرمی و لطافت و بازسازی پوست می شود.

فوم اصلاح آمافی