0
0
اسپری ضد تعریق آمالفی

اسپری ضد تعریق آمالفی (amalfi Antiperspirant spray)

اسپری ضد تعریق آمالفی "amalfi" با فرمولاسیون بدون الکل، ضد عفونی کننده، خنک کننده قوی، ضد تعریق و همچنین برطرف کننده بوی بد ناشی از تعریق بوده که موجب خوشبو شدن طولانی مدت پوست بدن می گردد.

نمایش بیشتر... 

اسپری بدن آمافی (amalfi Body Spray)

اسپری های بدن آمالفی "amalfi" طیف وسیعی از رایحه های منحصر بفرد را به همراه داشته و خوشبو کندگی فوق العاده بدن را به ارمغان می آورد.

نمایش بیشتر...

اسپری بدن آمافی
خمیردندان آمالفی

دئودرانت رولی آمالفی (amalfi Roll-on)

دئودرانت های رولی آمالفی "amalfi" با فرمولاسیون بدون الکل و فاقد تری کلوزان، محافظ پوست حساس و از بین برنده بوی بد ناشی از تعریق زیربغل بوده و موجب خوشبو شدن طولانی مدت پوست بدن می گردد.

نمایش بیشتر...

خمیردندان آمالفی (amalfi Toothpaste)

خمیردندان های آمالفی "amalfi" حاوی فلوراید محافظ قوی لثه و دندان بوده که از بین برنده باکتری ها و خوشبو کننده دهان می باشد.

نمایش بیشتر...

خمیردندان آمالفی
لوسیون بدن آمالفی

کولونیا آمالفی (amalfi Cologne)

کولونیا آمالفی "amalfi" مایعی مخلوط از الکل و عصاره گیاهان و میوه های معطر می باشد، که علاوه بر خاصیت ضدعفونی کننده، از بین برنده چربی و تعرق پوست بوده و به عنوان لطیف کننده و خوشبو کننده پوست بویژه بعد از استحمام مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش بیشتر... 

بادی میلک (شیر بدن) آمالفی (amalfi Body Milk)

بادی میلک (شیر بدن) آمالفــی "amalfi" دارای بافت رقیق خامه ای، با جذب بسیار سریع، باعث رطوبت رسانی عمقی پوست می شود. فرمولاسیون ویژه بادی میلک های آمالفی "amalfi" با رایحه های متنوع و مغذی از ویتامین های مورد نیاز پوست، به عنوان آبرسان قوی موجب نرمی، لطافت و رفع خشکی پوست بویژه بعد از استحمام می شود.

نمایش بیشتر...

بادی میلک آمالفی