0
0
ماسک مو آمالفی

ماسک مو آمالفی (amalfi Hair Mask)

ماسک مو آمالفی "amalfi" حاوی تمام ویتامین‌هایی است که از نازک و شکننده شدن مو‌ها پیشگیری می‌کند و مقاومت آن را در برابر موخوره و استفاده از وسایل آرایش مو مانند سشوار و اتو افزایش می‌دهد.
ماسک مو آمالفی "amalfi" بعد از استفاده از شامپو و آبکشی با مراقبت سه گانه خود از ریشه، ساقه و پیاز مو و از بین بردن آلودگی مو‌ها به تدریج باعث بازسازی و ترمیم مو‌های آسیب‌دیده می‌شود و علاوه بر اینکه روز به روز مو‌ها طراوت و شادابی خود را باز می‌یابد، به تدریج قوی‌تر و مستحکم‌تر شده و مو‌های ضعیف و وز شده را به مرور ضخیم و قوی‌تر می‌کند.

نمایش بیشتر...

موس مو آمالفی (amalfi Hair Mousse)

موس مو آمالفی "amalfi" با فرمولاسیون ویژه مناسب انواع مو به عنوان حجم دهنده با اثر طولانی مدت موجب درخشندگی و تثبیت مو میگردد.

موس مو آمالفی
ژل مو آمالفی

ژل مو آمالفی (amalfi Hair Gel)

ژل مو آمالفی "amalfi" تثبیت کننده در دو نوع مرطوب و قوی با حفظ ساختار مو در طول روز موجب درخشش طبیعی مو بدون تغییر حجم و ته نشین شدن در پوست سر می گردد.

نمایش بیشتر...

شامپو تخصصی و حرفه ای آمالفی (amalfi Treatment Shampoo)

شامپوهای تخصصی و حرفه ای آمالفی "amalfi" با تاثیرگذاری بسیار بالا جهت پاکسازی و مراقبت روزانه موها مورد استفاده قرار می گیرد که موجب رفع موارد آسیب دیده نیز می شود.

نمایش بیشتر...

شامپو درمانی آمافی
شامپو سر آمافی

شامپو سر آمافی (amalfi Shampoo)

شامپوهای آمالفی "amalfi" با تنوع بالا، فرمولاسیون ویژه ای را برای انواع مو ها فراهم نموده که با انتخاب شامپوی مناسب هر مو، تازگی، طراوت، شادابی و درخشش موها را به ارمغان آورده و موجب ترمیم موهای آسیب دیده نیز می گردد.

نمایش بیشتر...